Podmínky a detaily vložení poptávky

Pokud hledáte určité vozidlo, ale nevybrali jste si z existující nabídky, můžete si na této stránce založit poptávku po vozidle, které požadujete. Tato služba je nezávazná a zcela ZDARMA. Podrobnější informace naleznete zde.


Ve formuláři, který je zobrazený na této stránce, uveďte informace o Vámi poptávaném vozidle a také nezbytné kontaktní údaje. Po vložení poptávky do databáze příjde během několika minut na Váš email zpráva, která bude obsahovat vygenerované heslo a další instrukce - jak máte potvrdit zadanou poptávku (vyžadujeme ověření emailem, abychom zabránili případnému zneužívání této služby).

Vaše poptávka bude v naší databázi uložena po dobu nejméně 30 dnů. Najdeme-li v této době odpovídající vozidlo, budeme Vás o tom informovat emailem nebo telefonicky. Informace o tom, že poptáváte dané vozidlo bude zároveň předána našim smluvním partnerům, kteří Vás mohou sami kontaktovat v případě, disponují-li vozidlem o které se zajímáte.

Vložením poptávky do naší databáze se k ničemu nezavazujete. Vaší poptávku můžete také kdykoliv zrušit nebo pozměnit. Tuto službu Vám poskytujeme zcela ZDARMA.


Parametry požadovaného vozu
Typ vozidla: Značka Model (jiný) Typ (např.: 2.0) Karoserie
Palivo Barva Tachometr Objem(ccm) od-do Výkon(kW) od-do
Stát Region V provozu od Cena od-do
Poznámka nebo krátká zpráva pro naše pracovníky
Kontaktní údaje
Váš Email
Emailová adresa musí existovat. Pošleme Vám na ní heslo, kterým potvrdíte platnost Vaši poptávky.
Vaše jméno a příjmení
Telefon
Autorizace zadavatele poptávky
Váš Email
Potvrzovací heslo
Chcete-li potvrdit platnost Vaší poptávky, nebo jí chcete upravit či smazat, uveďte prosím Vaší emailovou adresu a potvrzovací heslo, které jsme Vám na tuto emailovou adresu zaslali.