Recenze ARO 4x4 10.4
“Mazlik”

Autor recenze: Klingon (45 let),
Hlavní město Praha
všechny recenze tohoto autora

Rok výroby:1988 Typ motoru:1400 Stav km při koupi:0 km Stav km nyní:0 km Způsob řazení:manuál Status vozu při koupi:ojetý Jak dlouho auto používáte? 1 rok Palivo: Benzín Průměrná spotřeba: 9 l/100 km Vloženo: 26. 8. 2011

Hodnocení inzerátu: 6 Hodnocení recenze

Hodnocení vozidla autorem 9.0

Spolehlivost

9
 

Jízdní vlastnosti

9
 

Komfort

9
 

Provozní náklady

9
 

Náhradní díly

9
 
(1 = neuspokojivá!, 10 = vynikající!)

Informace od autora recenze

Koupili byste další auto tohoto výrobce? ano

Silné stránky

Jednoduché opravy a dostupnost dílů
Vjede všude a když zapadnem tak nás vždy někdo vyt
Celkem slušná spotřeba

Slabé stránky

Výkon motoru

Závady a opravy na autě

Auto jsem koupil v hrozném stavu. Nutno říci že rám a karoserie dobrá a bez rezu. Motor špatně jel a el.instalace katastrofa. S kamarádem se kterým jsem pro vůz přijel jsme nejdříve museli provést základní opravy, aby vůbec odjel, ale povedlo se. Aro jsem chtěl tak jsem ho měl. Po cestě cca 40 km jsem auto okamžitě uvařil. Po nějakých nutných opravách jsem auto dostal až do Prahy kde jsem začal provádět celkovou rekonstrukci. Rám a karoserie opravdu bez koroze. Motor celkem v pořádku až na nějaké prkotiny jako třeba těsnění pod hlavou a jiné. El.instalace katastrofa, původní majitel si natáhl dráty kam zrovna potřeboval a nikdo nevěděl co vůbec ovládají. Takže elektrika mi dala pěkně zabrat a ještě není celá komplet, ale auto jezdí a slouží k mé spokojenosti.


Hodnocení a zkušenosti s autem

Začátky těžké, ale po roce testování a vychytávání různých záludností jsem s autem spokojen. Několikrát jsem ho chtěl zapálit, ale vždy jsem se uklidnil a podíval se na věc i ze strany druhé a auto bych nedal ani náhodou.

Přečetli jste recenzi, teď ji můžete ohodnotit: Hodnocení inzerátu: 6


Komentáře uživatelů k recenzi ARO 4x4

Vložit komentář

forum

Ahoj. Mám taky ARO 10,4 z 86 a neměnil bych za nic.Po proříznutí vzorku na pneu a nasazení řetězů mě ještě nic nezastavilo a z dob komunismu snad každý vozí nějaké to nářadí sebou tak co řešit.Sedačky mám z modelu z 90 let a jsou pohodlné i na delší cesty - 350km na jeden zátah absolutně v poho.

10.02.2019 | 21:54:34 | Mejra  | 91.139.101.* Reagovat


 

 
 
Nahrávám obrázek...
 
X
  • ARO 4x4