Recenze Hyundai Accent elegance
“bezkonkurenční auto cena-kvalita”

Autor recenze: Dalibor (44 let),
Plzeňský kraj
všechny recenze tohoto autora

Rok výroby:2007 Typ motoru:1,5crdi Stav km při koupi:7 km Stav km nyní:96 500 km Způsob řazení:manuál Status vozu při koupi:nový Jak dlouho auto používáte? 24 měsíců Průměrná spotřeba: 5,7 l/100 km Vloženo: 17. 6. 2009

Hodnocení recenze

Hodnocení vozidla autorem 6.2

Spolehlivost

10
 

Jízdní vlastnosti

5
 

Komfort

7
 

Provozní náklady

8
 

Náhradní díly

1
 
(1 = neuspokojivá!, 10 = vynikající!)

Informace od autora recenze

Předchozí auto: š.octavia 1,9D

Koupili byste další auto tohoto výrobce? ano

Závady a opravy na autě

Auto nemělo doposud sebemenší závadu. Jen jsem měnil 3x žárovku v předním světle. Hadice k turbodmychadlu prokousaná od kuny, zatím neměněna, jezdím s děravou, stojí 7000 kč.


Hodnocení a zkušenosti s autem

Motor skvěle táhne od 2000 otáček. Podvozek je trochu nejistý při průjezdu zatáčkou s nerovnostmi. Plasty v interieru vozidla se snadno poškrábou. Ovládání palubního počítače je nevhodně umístěné. Nelze samostatně pustit vyhřívání zadního skla bez vyhřívání zrcátek. Autorizované servisy jsou na velmi nízké úrovni - vyzkoušel jsem 3 a všude to byla stejná neochota a neuvěřitelná drahota.

Přečetli jste recenzi, teď ji můžete ohodnotit:


Komentáře uživatelů k recenzi Hyundai Accent

Vložit komentář

Mám dojem, že auta Hyundai Accent, které rovněž vlastním a na která čtu recenze, se "buď výrobně povedou, nebo neovedou". Nečtu většinou chválu na tyto auta - až na několik "horlivců" Většina uživatelů udává spíš podprůměrná hodnocení. Smontováno v Turecku... Souhlasím s recenzentem. Předražený servis, občas, (spíš často) nějaký nedostatek. Mě osobně přijdou tvrdé pneu, nekvalitní lak. Mám metalízu, bylo mi při koupi sděleno, že tento lak je tvrdší, odolnější např. proti drobným odlétavajícím kamínkům, nebo proti poškrábání. ANI NÁHODOU !! Na laku je vidět např. i přejetí nehtem "laskavého" vedle parkujícího dobrodince.

29.05.2010 | 16:57:00 | "nn" Reagovat