Recenze Škoda Felicia 1.3
“Stará dobrá klasika - nepřekvapí a ani nezklame!”

Autor recenze: Martin všechny recenze tohoto autora

Rok výroby:1997 Typ motoru:MPI Stav km při koupi:75 000 km Stav km nyní:77 000 km Způsob řazení:manuál Status vozu při koupi:ojetý Jak dlouho auto používáte? 1 měsíc Palivo: Benzín Průměrná spotřeba: 6 l/100 km Vloženo: 1. 5. 2013

Hodnocení inzerátu: 5 Hodnocení recenze

Hodnocení vozidla autorem 7.2

Spolehlivost

7
 

Jízdní vlastnosti

6
 

Komfort

3
 

Provozní náklady

10
 

Náhradní díly

10
 
(1 = neuspokojivá!, 10 = vynikající!)

Informace od autora recenze

Koupili byste další auto tohoto výrobce? ano

Silné stránky

opravit to snad zvládne každý
nesmrtelný motor
dostupné náhradní díly,
levná pořizovací cena, levné náklady

Slabé stránky

sem tam se přehřívá, což ale Feldy dělaj
prostorově na tom není až tak dobře, ale ujde to

Závady a opravy na autě

Po koupi vozu vyměněn výfuk, zadní tlumiče, chladič, pravý brzdový váleček (100 Kč), výměna oleje a filtru, výměna brzdové kapaliny, výměna chladicí kapaliny, výměna vzduchového filtru, nové stěrače (zadní i přední) a já nevím co ještě. Nebyla to ale nějak drahá investice, Felicie jsou velice levné na údržbu i provoz.


Hodnocení a zkušenosti s autem

Felicii jsem koupil přítelkyni, protože má po autoškole, tak aby se naučila jezdit, je to pro ni ideální auto. Už dříve párkrát jela s otcovou Feldou, takže to byl důvod pro koupi. Felicie je takové normální auto kolem komína po okolí, ale nebáli bychom se s tím jet delší trasu, pokud se o auto staráte jak máte, nemá se tomu co stát. Až si bude přítelkyně na cestách jistá, Feldu si buďto necháme jako takový druhý vůz a nebo to půjde někomu v rodině, je ve velmi zachovalém stavu s nízkým nájezdem kilimetrů, jezdi jak má takže super. Náklady na provoz jsou velice nízké, je to přece české auto. Pojistka vychází s povinným i havarijním okolo 2 tisíc Kč, spotřeba 5,5-6,7 litrů. U tohoto autíčka není co řešit, jezdí a jezdí.

Přečetli jste recenzi, teď ji můžete ohodnotit: Hodnocení inzerátu: 5


Komentáře uživatelů k recenzi Škoda Felicia

Vložit komentář

Těžko říct jestli ty KM jsou opravdové.Pokud to máte nějak dokázáno tak jen dobře pro vás.
Věřím že určitě se někde stejné auto najde s tak malým nájezdem,nedávno jsem narazil na starou R21 co měla najeto 5500Km a měla ještě na klikách ochranné folie a na sedadlech originální igelity.Což je opravdu rarita,jenže co se týče tý Felicie tak ty opravy mě nějak na ten počet KM ani moc nesedí:)
Ovšem mohu se mýlit...

02.05.2013 | 04:02:16 |   | 78.45.38.* Reagovat

Věř a víra Tvá Tě uzdraví.........

človíčku, kde Ty ses tady s těmi názory vzal? Jeden velký nesmysl. O čem to plkáš, Felicie drahá na sevis a ty kilometry při tom věku? Čirý nesmysl. Ale věř a víra Tvá Tě uzdraví. Blahoslaveni chudí duchem.

02.05.2013 | 01:16:09 | Kolemjdoucí.  | 188.175.53.* Reagovat