Recenze Škoda Octavia 1.8
“Auto super, až na tu vyšší spotřebu.”

Autor recenze: Karki všechny recenze tohoto autora

Rok výroby:1997 Typ motoru: Stav km při koupi:121 000 km Stav km nyní:123 500 km Způsob řazení:manuál Status vozu při koupi:ojetý Jak dlouho auto používáte? 3 měsíce Palivo: Benzín Průměrná spotřeba: 7.5 l/100 km Vloženo: 29. 3. 2018

Hodnocení inzerátu: 2 Hodnocení recenze

Hodnocení vozidla autorem 6.2

Spolehlivost

8
 

Jízdní vlastnosti

8
 

Komfort

9
 

Provozní náklady

1
 

Náhradní díly

5
 
(1 = neuspokojivá!, 10 = vynikající!)

Informace od autora recenze

Koupili byste další auto tohoto výrobce? ano

Silné stránky

výkon
vzhled

Slabé stránky

Závady a opravy na autě

Zatím žádné, brzo mě asi čeká výměna spojky.


Hodnocení a zkušenosti s autem

Auto mám teprve malou chvíli, v práci nám prodali firemní auta, proto jsem docela rychle hledal levnější náhradu. Auto jsem koupil na inzerát, shodou náhod od kamaráda, proto jsem neváhal a do auta šel, auto je velmi zachovalé, zejména interiér je v perfektním stavu, karoserie taky v pohodě, bez rzi, ale pár škrábanců má...ale to je asi daň za město :)....jediné co mě od koupě odrazovalo byl motor 1.8 benzín, dost lidí mi říkalo, že je to docela žrout a potvrdilo se, bohužel s tímto motorem jsem neměl žádnou zkušenost, do té doby jsem měl firemního nafťáka a novou škodu Rapid, co bylo zejména z pohledu spotřeby luxus...teď během zimy se mi dařilo jezdit tak za cca 7.5-8l, což mi v podstatě všichni říkali...rekord mám asi 6.6 l/100 km, co mě ale trápí více je vysoká spotřeba při volnoběhu, třeba při čekání na křižovatce nebo v koloně, nechápu, ale aktuální spotřeba je třeba i 6l a to jen stojím, maximálně mám zapnuté větrání...teď v koloně mi motor sežral v podstatě skoro jeden dílek, při výjezdu jsem byl čárkou na začátku rezervy (červený dílek), po příjezdu domů (mám to cca 20 km, ručička byla v podstatě na dně...což si myslím, že mě mohlo stát tak 5-7 l, a to si myslím, není moc normální, jezdím úsporně, běžně se dostávám na těch 7l s tím jsem u takto starého auta počítal (kdyby někdo poradil, co s tou spotřebou na volnoběh, tak prosím napište na vladimirkarkoska@gmail.com, díky :) ).

Jinak s autem zatím maximální spokojenost, když na to šlápnu tak to jede, předjíždění v pohodě, ještě zkusím projet auto na dálnici :)

Přečetli jste recenzi, teď ji můžete ohodnotit: Hodnocení inzerátu: 2


Komentáře uživatelů k recenzi Škoda Octavia

Vložit komentář