Osobní
Terénní
X
Suzuki
Liana
X
V provozu od - do: Cena vozidla od - do: Upřesnění modelu (např. TDI): Stav tachometru: Karoserie: Palivo: Počet dveří, počet sedadel: Výkon motoru od - do: Objem motoru od - do:


+ Výbava vozidla
+ Rozšířené parametry


Nalezené inzeráty


Prodám Suzuki Liana 1,6i KLIMA 79 900,- Kč
Možnost splátkového prodeje
Suzuki Liana 1,6i KLIMA V prov. od 2004, 184 000 km
Benzín, kombi
1 586 ccm, 78 kW (106 PS)
     


Zobrazeno 1-1 (z celkem 1)

  • Možnost odpočtu DPHMožnost odpočtu DPH
  • přenechání splátkového prodejePřenechání splátkového prodeje
  • možnost splátkového prodejeMožnost splátkového prodeje
  • Zvýhodněné splátkové financováníZvýhodněné splátkové financování

Suzuki Liana - historie značky auta

Suzuki Liana je kompaktní vůz nižší střední třídy postavený společností Suzuki Motor Corporation. Auto bylo představeno v roce 2001 jako náhrada za Suzuki Esteem / Baleno, a na některých trzích je známo jako Suzuki Aerio. Jeho název - Liana - je zkratkou z anglického Life In A New Age neboli Život v Novém Věku. Auto bylo během historie k dispozici jako 5-dveřový hatchback nebo 4-dveřový sedan, a po roce 2007, kdy byla výroba ukončena, jej celosvětově nahradil model Suzuki SX4.
Nabídka výrobce zahrnuje dvě varianty auta, které se od sebe liší typem zážehového čtyřválce a stupněm výbavy. Varianta s agregátem o zdvihovém objemu 1,3 l a maximálním výkonu 66 kW (90 koní) je opatřená výbavou GL, zatímco výbava GLX s motorem 1,6 l vyjde vstříc i náročnějším zákazníkům. Jednou z klíčových vlastností tohoto sedanu je značná prostornost interiéru, které bylo dosaženo díky prodloužené karoserii auta. Ta má celkovou délku 4350 mm, tedy o 120 mm víc varianta GL (hatchback). Vzdálenost náprav je 2480 mm u obou variant, šířka je také pro obě auta společná a to 1690 mm. Délka hatchbacku je 4230 mm a sedan má 4350 mm, výška hatchbacku dosahuje 1550 mm, zatímco u sedanu jen 1535 mm.
Obě varianty auta mají jedno společné, a to umístění motoru vpředu, jinak se liší pohonem na přední kola (hatchback) nebo pohonem všech kol (sedan). Převodovka je k dispozici 5-stupňová manuální anebo 4-stupňová automatická. Modely v Severní Americe dostaly do výbavy větší a silnější 2,0 L motor o síle 145 koní (108 kW). Navíc zde byla k dispozici i širší škála stupňů výbavy - k základní ještě S, GS, SX a Premium. V roce 2006 byl do standardní výbavy přidán systém ABS. Po celou dobu historie auta na americkém trhu bylo zřejmé, že se jedná o cenově nejdostupnější auto s pohonem všech kol.
Suzuki Liana - historie značky auta (dokončení článku)  »