Osobní
Terénní
X
Fiat
Brava
X
V provozu od - do: Cena vozidla od - do: Upřesnění modelu (např. TDI): Stav tachometru: Karoserie: Palivo: Počet dveří, počet sedadel: Výkon motoru od - do: Objem motoru od - do:


+ Výbava vozidla
+ Rozšířené parametry


Nalezené inzeráty


Prodám Fiat Brava 1,6 16V ČR nová spojka rozvody 29 900,- Kč
Možnost splátkového prodeje
Fiat Brava 1,6 16V ČR nová spojka rozvody V prov. od 1997, 239 000 km
Benzín, hatchback
1 581 ccm, 74 kW (101 PS)
     


Zobrazeno 1-1 (z celkem 1)

  • Možnost odpočtu DPHMožnost odpočtu DPH
  • přenechání splátkového prodejePřenechání splátkového prodeje
  • možnost splátkového prodejeMožnost splátkového prodeje
  • Zvýhodněné splátkové financováníZvýhodněné splátkové financování

Fiat Brava - historie značky auta

Fiat Brava je automobil nižší střední třídy, vyráběný italskou automobilkou Fiat mezi léty 1995 až 2001. Fiat Brava byl pětidvéřový hatchback, varianta třídvéřového hatchbacku nesla název Fiat Bravo. Tyto karosářské varianty se od sebe lišily mimo jiné také provedením zadní části auta.
Fiat Brava a Bravo byl v roce 2001 nahrazen modelem Fiat Stilo. Tento model se vyráběl až do roku 2007. Pak ho nahradil znovuzavedený model Fiat Bravo druhé generace. Tentokrát se však jednalo o variantu pětidveřového hatchbacku.
Obě varianty karoserie spolu sdílí většinu motorů a také stejný podvozek a přední část vozu. Lisí se hlavně počtem dveří a designem zadní části auta. Brava je elegantnější auto než Fiat Bravo, má pozvolna klesající netypickou záď, díky které bývá označkován jako liftback, nebo fastback. Má odlišné světlomety, a hodí se také jako rodinný vůz, díky svému pětidvéřovému provedení. Naproti tomu Fiat Bravo má sportovnější agresivní design, zaměřený více na mladé řidiče, především muže.
Zavazadlový prostor modelu Bravo má pouhých 280 l, zatímco u Brava je to 380 l nebo až 775 l při sklopení zadních sedadel.
Předchůdcem Fiatu Brava a Bravo byl model Fiat Tipo, který se vyráběl od roku 1998 do roku 1995. Pro vozy Brava/Bravo však byly vyvinuté zcela nové motory.
Fiat Brava - historie značky auta (dokončení článku)  »